Стоматологія як люба галузь, не стоїть на місті. Лікарям-стоматологам необхідно постійно йти в ногу з часом, бути в курсі всіх відкриттів і досягнень, освоювати нові методи діагностики та лікування.

Ми завжди готові допомогати їм у цьому.

Центри діагностики "Planmeca 3D" мають унікальний діагностичний комплекс на основі конусно-променевих комп'ютерних томографів Planmeca ProMax.

Установки Planmeca ProMax дозволяють получати високоякісні панорамні знімки, знімки СНЩ-суглобів, а також 3D-об'ємні комп'ютерні томограми розміром від 5х5 см3 до 23х26 см3.

Без цього виду досліджень повноцінна щелепно-лицева діагностика неможлива.

В апарати запрограмовані функції не тільке визначення та виявлення прихованих проблем, так і можливість їх візуалізації в тривимірному прострі, що суттево полегшує роботу лікаря.

Це дозволяє на ранньому етапі визначити – і головне попередити! – розвиток багатьох захворювань.

Прихований карієс, дрібні уламки інструментів, новооутворення, щільність кістки, місце розташування зубів – все це зараз видно наочно.

Ця діагностика не тільке здатна виявити хворобу, так і підкаже найбільш оптимальний план її лікування, порівнявши декілька варіантів на основі получених даних.

Для Вас тепер виключена робота лікаря “наосліп”, чі на інтуітивному рівні тільке на основі отриманного досвіду.

Моделювання в тривимірному прострі гарантує успіх не тільке у виконанні складних операцій, також допоможе швидко вирішити локальні задачі.

Маючи доступ до цифрових технологій, наші клієнти за декілька хвилин отримують повну та об'єктивну картину в 3D форматі не тільке порожнини рота, так і про всю щелепно-лицеву складову.

Лікарі і рентген-лаборанти наших центрів є спеціалістами високого рівня, володіють багаторічним досвідом в рентгенодіагностиці та постійно вдосконалюються.

Контакти з провідними виробниками обладнання і програмного забеспечення дозволяють нам тримати високий рівень професіоналізму та надавати повний спектр послуг в рентгендіагностиці щелепно-лицевої складової, використовуючи самі передові технології.